Views base url (2.1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Link class
vi: Class liên kết

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Display as link
vi: Trình bày như liên kết

en: URL path
vi: Đường dẫn URL

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
