Views base url (2.1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Link class
et: Lingi klass

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
