Views base url (2.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Display as link
oc: Afichar coma ligam

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
