Views base url (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Link text
id: Teks tautan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Link class
id: Tautkan kelas

en: Link title
id: Tautan judul

en: URL path
id: Path URL
