Views base url (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: URL path
pl: Ścieżka URL
