Views base url (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Link target
pt: Destino da ligação

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Link class
pt: Classe da ligação

en: Link title
pt: Titulo da ligação

en: URL path
pt: Caminho do URL
