Views base url (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Link class
ru: Класс ссылки

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: URL path
ru: Путь URL

en: URL query parameters
ru: Параметры URL-запроса
