Views base url (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: Link text
az: Link mətni

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Link class
az: Link classı

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Display as link
az: Link kimi göstərin

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
az: Bu sahədən istifadə etməzdən əvvəl bu ekrana bəzi əlavə sahələr əlavə etməlisiniz. İstəsəniz, bu sahələr <em>Ekrandan xaric et</em> kimi qeyd oluna bilər. Nəzərə alın ki, göstərilmə sırasına görə siz bu sahədən sonra gələn sahələrdən istifadə edə bilməzsiniz; burada qeyd olunmayan sahəyə ehtiyacınız varsa, sahələrinizi yenidən təşkil edin.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
az: Bu sahə üçün aşağıdakı əvəzedici tokenlər mövcuddur. Nəzərə alın ki, göstərilmə sırasına görə siz bu sahədən sonra gələn sahələrdən istifadə edə bilməzsiniz; burada qeyd olunmayan sahəyə ehtiyacınız varsa, sahələrinizi yenidən təşkil edin.
