Views base url (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་མངོན་པ

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
