Views base url (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Link class
lv: Saites klase

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
