Views base url (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Fields
nl: Velden

en: Link text
nl: Linktekst

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link path
nl: Linkpad

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
nl: Voeg meer velden toe aan deze weergave alvorens dit veld te gebruiken. Deze velden kunnen gemarkeerd worden met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Merk op dat, door de volgorde waarin velden worden verwerkt, de velden die ná dit veld komen in dít veld niet als token gebruikt kunnen worden. Wijzig de volgorde van de velden om ze te kunnen gebruiken.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
nl: De volgende vervangingstokens zijn beschikbaar voor dit veld. Merk op dat, door de volgorde waarin velden worden verwerkt, de velden die ná dit veld komen in dít veld niet als token gebruikt kunnen worden. Wijzig de volgorde van de velden om ze te kunnen gebruiken.
