Views base url (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ca: Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta presentació abans d'utilitzar aquest camp. Si ho preferiu, aquests camps es poden marcar com <em>Excloure de la presentació</em>. Tingueu en compte que a causa de l'ordre del pintat, no es poden utilitzar camps que vénen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no figura en aquesta llista, cal que reorganitzeu els vostres camps.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ca: Els següents tokens de reemplaçament estan disponibles per a aquest camp. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de la representació, no es poden utilitzar camps que vénen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no figura en aquesta llista, cal que reorganitzeu els vostres camps.
