Views Better REST export (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
