Views Better REST export (1.2.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: delete
de: Löschen

en: view
de: Ansicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Formats
de: Formate

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Authentication Provider
de: Authentifizierungsanbieter
