Views Better REST export (1.2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ
