Views Better REST export (1.2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Authentication
fr: Authentification

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Authentication Provider
fr: Fournisseur d'authentification
