Views Better REST export (1.2.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
