Views Better REST export (1.2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
