Views Better REST export (1.2.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
