Views Better REST export (1.2.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: delete
ru: удалить

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Format
ru: Формат

en: Content type
ru: Тип материала

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Formats
ru: Форматы

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Authentication Provider
ru: Провайдер аутентификации
