Views block area (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Block
cs: Blok

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Empty
cs: Prázdný

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Count the number 0 as empty
cs: Číslo 0 považovat za prázdný výsledek

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Place a colon after the label
cs: Umístit dvojtečku za popisek

en: Wrapper HTML element
cs: Obalovací HTML element

en: Add default classes
cs: Přidat výchozí třídy

en: Hide rewriting if empty
cs: Skrýt přepsaný výstup, pokud je pole prázdné

en: Override the output of this field with custom text
cs: Přepsat výstup pole vlastním textem
