Views block area (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Views
hu: Nézetek

en: Block
hu: Blokk

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Empty
hu: Üres

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: Exclude from display
hu: Ne legyen megjelenítve

en: Display even if view has no result
hu: Megjelenítés akkor is, ha a nézetnek nincs eredménye

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Field label
hu: Mező cimkéje

en: Count the number 0 as empty
hu: 0 kezelése üresként

en: Hide if empty
hu: Elrejtés, ha üres

en: HTML element
hu: HTML-elem

en: Label HTML element
hu: HTML-elem címkézése

en: Place a colon after the label
hu: Kettőspont elhelyezése a címke után

en: Wrapper HTML element
hu: Befoglaló HTML elem

en: Add default classes
hu: Alapértelmezés szerinti osztály hozzáadása

en: Hide rewriting if empty
hu: Átírás elrejtése, ha üres

en: Override the output of this field with custom text
hu: A mező kimenetének felülírása egyéni szöveggel

en: Block Field
hu: Blokk mező

en: Content block
hu: Tartalmi blokk
