Views block area (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Views
ar: الرؤى

en: Block
ar: الصندوق

en: Empty
ar: فارغ

en: Exclude from display
ar: إقصاء من العرض

en: Display even if view has no result
ar: عرضه ولو كانت الرؤية دون نتائج

en: HTML element
ar: عنصر HTML

en: Place a colon after the label
ar: وضع نقطتين بعد التسمية
