Views block area (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Views
az: Görünüşlər

en: Block
az: Blok

en: CSS class
az: CSS klas

en: Empty
az: Boş

en: Exclude from display
az: Ekrandan xaric edin

en: Display even if view has no result
az: Görünüşün nəticəsi olmasa belə göstərin

en: Count the number 0 as empty
az: 0 rəqəmini boş sayın

en: Hide if empty
az: Boşdursa gizlədin
