Views block area (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Views
fa: نماها

en: Block
fa: بلوک

en: Empty
fa: خالی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Count the number 0 as empty
fa: حساب کردن عدد 0 به عنوان خالی

en: Hide if empty
fa: محفی کردن در صورت خالی بودن

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Label HTML element
fa: عنصر HTML برچسب

en: Hide rewriting if empty
fa: محفی کردن بازنویسی در صورت خالی بودن

en: Content block
fa: بلوک محتوا
