Views block area (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Views
gl: Vistas

en: Block
gl: Bloque

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Empty
gl: Valeiro

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Exclude from display
gl: Excluir da visualización

en: Display even if view has no result
gl: Amosar incluso si esta vista non ten resultados

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Count the number 0 as empty
gl: Contar o número 0 como baleiro

en: Hide if empty
gl: Ocultar si está baleiro

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: Place a colon after the label
gl: Poñer os dous puntos despois da etiqueta

en: Add default classes
gl: Engadir clases predefinidas

en: Hide rewriting if empty
gl: Ocultar reescritura se está baleiro
