Views block area (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Views
he: היבטים

en: Block
he: בלוק

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Empty
he: ריק

en: Please select
he: נא לבחור

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Count the number 0 as empty
he: להחשיב את המספר 0 כריק

en: Hide if empty
he: להסתיר כאשר ריק

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Override the output of this field with custom text
he: דריסת הפלט של שדה זה באמצעות טקסט מותאם אישית
