Views block area (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Block
jv: Blok

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Empty
jv: Kosong

en: Display even if view has no result
jv: Tudhuhna saknajan ora ānā hasilé

en: HTML element
jv: Elemen HTML
