Views block area (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Block
lt: Blokas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Field label
lt: Laukelio žymė
