Views block area (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Block
lv: Bloks

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Empty
lv: Tukšs

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases
