Views block area (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Block
sk: Blok

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Empty
sk: Prázdne

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Exclude from display
sk: Odobrať zo zobrazenia

en: Place a colon after the label
sk: Za popisom umiestniť dvojbodku
