Views block area (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Views
sv: Vyer

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Empty
sv: Töm

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Exclude from display
sv: Undanta från visning.

en: Display even if view has no result
sv: Visa även om vyn inte har något resultat

en: Field label
sv: Fältetikett

en: Count the number 0 as empty
sv: Räkna nummer 0 som tom

en: Hide if empty
sv: Dölj om tomt

en: HTML element
sv: HTML-element

en: Label HTML element
sv: Etikett för HTML-element

en: Place a colon after the label
sv: Sätt ett kolon efter etiketten

en: Wrapper HTML element
sv: Omslutande HTML-element

en: Add default classes
sv: Lägg till förvalda klasser

en: Hide rewriting if empty
sv: Dölj utmatning om tomt

en: Override the output of this field with custom text
sv: Åsidosätt utmatningen för det här fältet med anpassad text
