Views block area (2.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Views
th: ดู

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Hide if empty
th: ซ่อนถ้าว่างเปล่า

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML

en: Hide rewriting if empty
th: ซ่อนเขียนใหม่ถ้าว่าง
