Views block area (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Block
vi: Khối

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Empty
vi: Trống

en: Please select
vi: Vui lòng chọn

en: Display even if view has no result
vi: Trình bày cả khi view không có kết quả

en: Hide if empty
vi: Ẩn nếu rỗng
