Views block override (1.1.5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Allow
lt: Leisti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
