Views block override (1.2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Allow
be: Дазволіць

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Order
be: Парадак
