Views block override (1.2.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Pager ID
fi: Sivutuksen ID

en: Allow
fi: Sallittu

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort
fi: Järjestä

en: More link text
fi: "Lisää" linkin teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: The text to display for the more link.
fi: "Lisää" linkissä näytettävä teksti.

en: Allow settings
fi: Salli asetukset

en: Expose sort
fi: Käyttäjille näytettävä lajittelu

en: Contextual filters
fi: Sisältöriippuvaiset suodattimet
