Views block override (1.2.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Allow
th: อนุญาต

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Order
th: เรียงตาม

en: Allow settings
th: อนุญาตให้การตั้งค่า
