Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
