Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Content display
pl: Wyświetlanie zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
