Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
