Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
