Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: No posts available.
fr: Aucune contribution disponible.

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Content display
fr: Affichage de contenu

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
fr: Affichage de @start à @end sur @total
