Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
