Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
