Views Blogspot Archive (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti
