Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: No posts available.
cy: Dim cofnodion ar gael.

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio
