Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: No posts available.
de: Keine Beiträge verfügbar.

en: Sort by
de: Sortierung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Content display
de: Inhaltsanzeige

en: Apply
de: Anwenden

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Displaying @start - @end of @total
de: @start - @end von @total wird angezeigt
