Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: No posts available.
es: No hay mensajes disponibles.

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Content display
es: Presentación de contenido

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total
