Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
